Nacházíte se zde:  

DVB-T příjem

Provádíme prodej, montáž, servis, měření a opravy individuálních a společných televizních antén včetně rozvodů, koaxiálního kabelu, stožárů, zesilovačů a veškerého potřebného materiálu a příslušenství.
Pro SVJ rádi připravíme kompletní nabídku servisních služeb pro Vaše STA. Pravidelná údržba antén, stožárů a technologie značně prodlužuje životnost zařízení a ve výsledku snižuje potřebné prostředky na nečekané servisní výdaje. V čas Vás informujeme o budoucích potřebách a případných úpravách. Tak, aby jste drželi krok s rozvojem techniky.

V současné době dochází k výstavbě nových vysílačů LTE mobilních operátorů pro provozování mobilního internetu. K vysílání budou využívané frekvence 791 až 821 Mhz. Částečně tak bude použito frekvencí po analogové televizi. Na základě toho je vysoce pravděpodobná možnost rušení Vašeho televizního příjmu DVB-T.

- Při nižší úrovni pokrytí signálem DVB-T

- Při použití nevhodné nebo jakékoliv náhražkové antény.

- Při použití řádné televizní antény se zesilovačem signálu, zejména širokopásmovým.

- Při použití nevhodné konfigurace nebo závady televizního systému.

Jako firma proškolená Českým telekomunikačním úřadem na problematiku související s provozem sítí LTE v okrese Strakonice, Písek, Prachatice a Klatovy, si Vám dovolujeme nabídnout možnost revize Vaší televizní soustavy. Máte tak možnost případným problémům předejít. Revizi provádíme za paušální cenu 500,- Kč plus cestovné 10,- Kč/km. Ceny včetně DPH.

Je také potřeba zmínit i možnost následného rušení provozu mobilních operátorů Vaší televizní soustavou. V takovém případě se SVJ vystavuje možným sankcím ze strany ČTU a případným nečekaným nákladům na odstranění rušení ( SVJ má v takovém případě povinnost okamžitě odstranit zdroj rušení ).

Ohledně termínu revize nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 383 383 384 nebo na email: dvbt@otavanet.cz.


 

Dle lokality je možný příjem těchto televizních programů DVB-T:

České - ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport, ČT Déčko, ČT art, Nova, Nova cinema, Fanda, Smíchov, Telka, Prima Family, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Barrandov TV, Óčko TV, Óčko Gold, TV Šlágr, TV Pohoda, Retro Music Television, Inzert TV, Active TV vše MPEG-2.
ČT1 HD, ČT2 HD, ČT sport HD a NOVA HD v MPEG-4.

 


Zavolejte nám383 383 384 ... jsme tu pro Vás
Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací