Nacházíte se zde:  

DOTOVANÉ PŘIPOJENÍ K INTERNETU

Vyčerpejte dotaci z programu "DIGITALIZACE MĚST A OBCÍ" na svůj internet. Máme pro Vás připraveno 8 430 000.- Kč. Vyčerpejte si svůj díl.


Dotaci je možné čerpat na zřizování nových a stávajících připojení k internetu, které nesplňují  NGA ( next generation access ) parametry. Na přípojku v rodinném domě je možné čerpat dotaci ve výši 4800.- Kč a na přípojky pro bytové a panelové domy 2800.- Kč 


Tip: Při přechodu od jiného poskytovatele se také jedná o nově zřízenou přípojku k internetu a zákazník získává právo čerpat dotaci!!


Pokud je cena zřízení přípojky nižší, než přidělená dotace, je zbylá částka použita ve formě předplacení služby.


Pouze v případě, že stávající přípojka splňuje NGA parametry nelze čerpat dotaci.


Přidělení dotace potvrdilo technologickou převahu a vysokou úroveň kvality poskytovaných datových služeb firmou OtavaNet s.r.o.. Jsme jediní v regionu a cítíme tak odpovědnost, která je na nás kladena v podpoře rozvoje dostupnosti internetu ve všech lokalitách. Byla zúročena naše snaha poskytovat služby i na místech, které ostatní poskytovatelé z ekonomických důvodů opomíjí. Ačkoliv je naše práce založena na ekonomických základech, přistupujeme k ní jako k poslání. Přidělená částka je z globálního pohledu zanedbatelná, ale v místních podmínkách představuje značnou podporu pro rozvoj internetových sítí.


Dotaci je možné čerpat pouze prostřednictvím firmy OtavaNet s.r.o., která pro Vás získala prostředky z programu "Digitalizace měst a obcí" určené pro Jihočeský kraj.


Zavolejte nám383 383 384 ... jsme tu pro Vás
Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací